Polska, 1.000 złotych, 1986
Zakończenie: 18-05-2017 21:27:00
Polska, 1.000 złotych, 1986
140568
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 1.000 złotych, 1986, Warszawa, Narodowy Czyn Pomocy Szkole, wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro, nakład 25.400 sztuk, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P485a |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 158