Polska, półtalar wikariacki, 1741
Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 1 350 zł
141357
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, półtalar wikariacki, 1741, Lipsk |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kahnt FA2 640, Kop. 11531 (R3), Merseb. 1698 |
Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 683
1) 1 350 zł
2) 1 300 zł
3) 1 250 zł
4) 1 200 zł
| min |