Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1753

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 21:03:20
141356
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, dwuzłotówka (8 groszy), 1753, Lipsk, bez liter pod tarczą herbową
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA2 682f

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1008

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł
4)  440 zł
5)  400 zł
6)  390 zł
7)  370 zł
8)  340 zł