Polska, trojak, 1584

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1584

Polska, trojak, 1584

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 21:02:20
141355
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1584, Wilno, u dołu rewersu listki obok LIT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, wytarta ostatnia cyfra daty
Literatura: Iger V.84.1.a (R), Ivanauskas 4SB69 (RR)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 238

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  195 zł
4)  190 zł