Zakon Krzyżacki, kwartnik

Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Zakon Krzyżacki, kwartnik

Zakon Krzyżacki, kwartnik

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-05-2017 20:59:00
141351
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, kwartnik, MAGISTER GENERALIS / DOMINORVM PRVSSIE
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, lekko wykruszony
Literatura: Neumann'87 5, Voss. §35

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 187

1)  85 zł