Zakon Krzyżacki, kwartnik
Zakończenie: 18-05-2017 20:59:00
Zakon Krzyżacki, kwartnik
141351
| Opis: | Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, kwartnik, MAGISTER GENERALIS / DOMINORVM PRVSSIE |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna, lekko wykruszony |
| Literatura: | Neumann'87 5, Voss. §35 |
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 258