Niemcy, zestaw 3 denarów z X/XI w.
Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 95 zł
140126
| Opis: |
Niemcy, zestaw 3 denarów z X/XI w., 2 x denary typu OAP i 1 x denar frankoński |
| Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, razem 3 sztuki, gięte |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 394
1) 95 zł
2) 90 zł
| min |