Polska, trojak, 1596
Zakończenie: 18-05-2017 20:47:00
Polska, trojak, 1596
141048
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1596, Ryga |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | awers wybity uszkodzonym stemplem |
| Literatura: | Iger R.96.1.d, K.-G. 16 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 198