Polska, trojak, 1598
Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 260 zł
140978
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Lublin, pełna data i litera L u dołu rewersu, napis na rewersie w 3 wierszach, litera L dzieli datę 15-98, kryza rurkowata, mniejsze popiersie z kokardą pod kryzą |
| Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger L.98.6.c (R) |
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 276
1) 260 zł
2) 250 zł
3) 240 zł
4) 180 zł
5) 170 zł
| min |