Polska, trojak, 1596
Zakończenie: 18-05-2017 20:40:20
Polska, trojak, 1596
140948
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Wschowa, na rewersie dwa kwiatki u dołu, po bokach herbu Lewart litery I-F, korona płaska, bez kropki pomiędzy datą |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | awers dwukrotnie uderzony stemplami, patyna |
| Literatura: | Iger W.96.1.c |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 318