Polska, trojak, 1585
Monety średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1585
Cena wylicytowana: 330 zł
140813
| Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1585, Olkusz, G-H przy Orle i Pogoni |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
nierówna patyna |
Iger O.85.2.c (R1) |
Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1088
1) 330 zł
2) 320 zł
3) 280 zł
4) 250 zł
5) 185 zł
| min |