Śląsk, grosz, 1543

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Śląsk, grosz, 1543

Śląsk, grosz, 1543

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 21:55:00
140188
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-1505-1547, grosz, 1543, Brzeg, duża głowa księcia z wielką brodą
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1360

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 354

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  80 zł