Polska, 1 fenig, 1937

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, 1 fenig, 1937

Polska, 1 fenig, 1937

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 21:39:00
140238
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 fenig, 1937, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 25, CNG 508.V, Jaeger D.2, Parchimowicz 53e

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 218

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  130 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  48 zł