Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 Н-Г

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 21:26:40
140232
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 Н-Г, Petersburg, nisko krzyżyk nad koroną
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1083, Plage 313, Berezowski 10 zł

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 453

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  500 zł
5)  480 zł