Polska, szeląg, 1623

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1623

Polska, szeląg, 1623

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 21:15:40
140191
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, szeląg, 1623, Wilno, odmiana z Orłem na awersie, kropki po bokach herbu Wadwicz
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3459, Ivanauskas'13 2SV99-49

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 1189

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  36 zł
4)  32 zł
5)  30 zł
6)  28 zł
7)  26 zł
8)  26 zł