Polska, denar, lata 1394-1395

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, denar, lata 1394-1395

Polska, denar, lata 1394-1395

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 21:05:40
140169
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, denar, lata 1394-1395, Kraków, Korona, pod nią litera P
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.84 g, patyna
Literatura: Frynas P.16.1/1, Gum.H. 416, Kop. 360, Kubiak typ I

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 713

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  210 zł
4)  210 zł
5)  150 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  90 zł
9)  80 zł
10)  55 zł
11)  50 zł
12)  48 zł