Polska, denar

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 21:00:00
140440
Opis: Polska - Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar, Głowa w otoku w prawo / Orzeł w prawo z głową zwróconą w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.29 g, rzadki
Literatura: Str. 53, Such. XI/XII w. typ XXII/2

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 234

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 350 zł
4)  1 000 zł