Polska, denar, 1081-1102

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, denar, 1081-1102

Polska, denar, 1081-1102

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 20:58:00
140428
Opis: Polska - Władysław I Herman 1081-1102, denar, 1081-1102, Kraków, Głowa w lewo / Budowla z trzema wieżami
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.52 g
Literatura: Str. 35, Such. XI/XII w. typ XI/1

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 435

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  660 zł
4)  420 zł
5)  400 zł
6)  380 zł
7)  360 zł