Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 276-277

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 20:44:00
140273
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Probus 276-282, tetradrachma bilonowa, 276-277, Aleksandria, Aw: Głowa cesarz w prawo, AKM AVP ΠPOBOC CEB; Rw: Stojący w lewo Orzeł z głową w prawo, z wieńcem w dziobie, po bokach litery L-B
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 6.76 g, zielona patyna
Literatura: Emmett 3984 (R1), Förschner 1200

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 295

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  65 zł
5)  60 zł