Cesarstwo Rzymskie, dupondius

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Cesarstwo Rzymskie, dupondius

Cesarstwo Rzymskie, dupondius

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2017 20:39:00
140285
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Neron 54-68, dupondius, Aw: Głowa cesarza w prawo, NERO CAESAR AVG GERM IMP V; Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca tarczę z inskrypcją SPQR
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 11.60 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 591

1)  800 zł
2)  780 zł