pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Rozpoczęcie: 10-04-2017 18:00
Zakończenie: 20-04-2017 20:30 ÷ 21:50
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, trojak, 1597
Polska, trojak, 1597
139408
u dołu rewersu głowa wołowa i herb Chalecki

420 zł

szac. 250 zł

1516 wyświetleń

10 zakończona
Niderlandy, anonimowe naśladownictwo z końca X w. denara typu xristiana religio
139304

410 zł

szac. 250 zł

183 wyświetleń

3 zakończona
Polska, trojak, 1562
Polska, trojak, 1562
139417
końcówki LI/LI, z napisem TRI na rewersie
II-/III+

380 zł

szac. 400 zł

261 wyświetleń

4 zakończona
Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1543
139529
końcówka napisu PRVS

380 zł

szac. 300 zł

573 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, talar, 1764 IFôF
Niemcy, talar, 1764 IFôF
139382
bez sygnatury na odcięciu szyi

380 zł

szac. 300 zł

604 wyświetleń

5 zakończona
Republika Rzymska, denar, 119 pne
139489

360 zł

szac. 600 zł

220 wyświetleń

1 zakończona
Francja, denar, 973-983
Francja, denar, 973-983
139298
IV

360 zł

szac. 300 zł

338 wyświetleń

3 zakończona
Polska, trojak, 1585
Polska, trojak, 1585
139436
odmiana z literami G-H obok Orła i Pogoni

360 zł

szac. 300 zł

293 wyświetleń

7 zakończona
Polska, trojak, 1584
Polska, trojak, 1584
139438
u dołu rewersu listki, kropki jak interpunkcja na awersie

360 zł

szac. 400 zł

313 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 20.000 złotych, 1992
Polska, 20.000 złotych, 1992
139531
Władysław III Warneńczyk /popiersie/ PRÓBA NIKIEL

350 zł

szac. 400 zł

451 wyświetleń

4 zakończona