Polska, trojak, 1591

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:16:20
139385
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1591, Olkusz, herb Lewart w ozdobnej owalnej tarczy, znak ruszt za koroną, mała głowa króla
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złocista patyna
Literatura: Iger O.91.1.a (R1)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 266

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  220 zł
4)  160 zł
5)  155 zł