Polska, grosz, 1579

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, grosz, 1579

Polska, grosz, 1579

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:10:00
139523
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, grosz, 1579, Gdańsk, na awersie kropka kończy napis w otoku
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny portret
Literatura: CNG 130, Kop. 7433 (R2)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 565

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  390 zł
4)  370 zł
5)  370 zł
6)  290 zł
7)  260 zł
8)  250 zł