Polska, trojak, 1586

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:08:20
139437
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1586, Poznań, odmiana z datą po lewej stronie herbu Przegonia, rozetka pomiędzy G a REX
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger P.86.2.e (R1)

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 380

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  410 zł