Polska, grosz, 1540

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 20:54:20
139513
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1540, Gdańsk, odmiana z końcówką napisu na awersie PRVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: resztki grynszpanu, po prawej stronie głowy króla nabita punca C
Literatura: CNG 64.IIb, PN2-Dut. Jagiellonowie 191 (R1)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 183

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  165 zł
4)  150 zł
5)  120 zł
6)  110 zł