Austria, talar, 1765 G

Monety złote, antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, prób niklowe
Austria, talar, 1765 G

Austria, talar, 1765 G

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 06-04-2017 21:55:40
139030
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, talar, 1765 G, Günzburg, litery S C pod popiersiem
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.02 g, patyna
Literatura: Dav. 1147, Eypeltauer 76, Herinek 492

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 241

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  720 zł
4)  680 zł
5)  640 zł