Rosja, 2 ruble, 1994
Zakończenie: 23-03-2017 22:41:00
Rosja, 2 ruble, 1994
138629
Opis: | Rosja - Federacja Rosyjska od 1991, 2 ruble, 1994, Fiodor Uszakow 1745-1817 / Федор Ушаков |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 500, stempel zwykły, patyna |
Literatura: | Parchimowicz 805 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 526