Niemcy, 3 krajcary, bez daty
Zakończenie: 23-03-2017 22:10:40
Niemcy, 3 krajcary, bez daty
138479
Opis: | Niemcy - Alzacja - Pfirt - hrabstwo - arcyksiąże Ferdynand 1564-1594, 3 krajcary, bez daty, FERDINA D (3) G AR AVST / LAND G ALSAT CO PHIRT |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | plamista patyna |
Literatura: | Saurma 365 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 222