Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 23-03-2017 21:20:00
138390
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1616, Gdańsk, popiersie z kryzą
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 7490 (R1), Shatalin GD16a-4 (R)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 226

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  330 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  210 zł