Grecja i posthellenistyczne, brąz, II-I w pne
Zakończenie: 23-03-2017 20:46:20
138426
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Pizydia - Selge, brąz, II-I w pne, Aw: Głowa Heraklesa z najeżonymi włosami i maczugą na wprost; Rw: Jeleń biegnący w prawo z głową do tyłu, w polu litery ΣΕ-Λ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 12 mm, 2.11 g, zielona patyna |
Literatura: | SNG France 1967-1968 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 151