Rosja, Orzeł na czapkę artylerii

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 22:42:00
137737
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, Orzeł na czapkę artylerii
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 43 x 45 mm

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 547

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  310 zł