I wojna światowa 1914-1918, Odznaka patriotyczna NKN

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 22:30:00
137446
Opis: I wojna światowa 1914-1918, Odznaka patriotyczna NKN, odznaka jednostronna w kształcie medalionu ze stylizowanym orzełkiem legionowym
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak, czerwona i biała emalia, uszkodzone uszko do zawieszania

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 240

1)  85 zł
2)  80 zł