I wojna światowa 1914-1918, Odznaka Pamiątkowa II Brygady Legionów Polskich, 1916

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 22:29:00
137623
Opis: I wojna światowa 1914-1918, Odznaka Pamiątkowa II Brygady Legionów Polskich, 1916, odznaka jednoczęściowa, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, resztki srebrzenia
Literatura: Stela 2.12

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1789

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  180 zł