Polska, plakieta z 1931 r. autorstwa Józefa Aumillera, wykonana Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 22:22:40
137814
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z 1931 r. autorstwa Józefa Aumillera, wykonana Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego, Głowa marszałka w lewo umieszczona w medalionie, niżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO, TWÓRCA I WÓDZ / ARMJI POLSKIEJ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI ..., u dołu sygnatura AVMILLER / WACŁAW SIEROSZEWSKI / znak Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 102 x 60 mm, z podstawką
Literatura: Strzałk. Plakiety 41

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1445

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł