Polska, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 22:22:00
137812
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z 1929 roku z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, niesygnowany medal projektu S.R.Koźbielewskiego. Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, na górze Orzeł państwowy i napis w półkolach POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA - POZNAŃ 1929 ROKU, Rw: Mapa Polski z naniesionymi miastami i siecią rzek, w otoku napis W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI 1918-1928
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm
Literatura: Strzałk. 630

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 499

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  170 zł
4)  120 zł