Niemcy, 1/24 talara, 1574

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Niemcy, 1/24 talara, 1574

Niemcy, 1/24 talara, 1574

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 22:14:40
202640
Opis: Niemcy - Minden - bp Herman von Schauenburg 1567-1582, 1/24 talara, 1574, Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: Jabłko i napis wokoło z tytulaturą Maksymiliana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 278

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  90 zł