Polska, złotówka, 1825 IB

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, złotówka, 1825 IB

Polska, złotówka, 1825 IB

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 21:32:00
137905
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, złotówka, 1825 IB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite uszkodzonymi stemplami, rzadki rocznik, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 847 (R), Plage 69

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 186

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł