Polska, złotówka, 1822 IB

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, złotówka, 1822 IB

Polska, złotówka, 1822 IB

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 21:31:40
137904
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, złotówka, 1822 IB, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 844, Plage 66

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 259

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  90 zł