Polska, trojak, 1596

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 21:17:20
137789
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1596, Wilno, u dołu rewersu herb Chalecki i lew przebity hakiem
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, rzadki typ, patyna
Literatura: Kop. 3531 (R3), Tyszkiewicz 3 mk, Iger V.96.2.a (R1), Ivanauskas'13 5SV48-25 (RR)

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 248

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  430 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł