Polska, trojak, 1594

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 21:16:00
137793
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1594, Wilno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Kop. 3523 (R), Iger V.94.1.a, Ivanauskas'09 5SV38-18 (R)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 331

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  300 zł
6)  210 zł
7)  155 zł
8)  145 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł