Polska, szóstak, 1596

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 21:10:20
137780
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękny, duży blask menniczy widoczny głównie na rewersie, patyna
Literatura: Tyszkiewicz 1 mk, Kop. 1240 (R1)

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 515

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  320 zł
4)  250 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  210 zł
9)  195 zł
10)  185 zł