Polska, grosz, 1535

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 20:59:40
202628
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety litewskie, grosz, 1535, Wilno, odmiana bez litery pod Pogonią
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Ivanauskas 2S9-3, Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 221

1)  460 zł
2)  450 zł