Zakon Krzyżacki, półskojec

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia
Zakon Krzyżacki, półskojec

Zakon Krzyżacki, półskojec

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 20:50:00
137911
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, półskojec, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza w sześciopłatkowej rozecie, MONETA DOMINORVM PRVSSIE; Rw: Krzyż z lilijkami w czteropłatkowej rozecie, HONOR MAGRI IVDICIVM DILIGIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.14 g, rzadki, skorodowany, patyna
Literatura: Dudik 37, Neumann'87 3, Voss. §34

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 938

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 000 zł
4)  480 zł