Pomorze Zachodnie, denar, koniec XIV w

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 20:50:40
54847
Opis: Pomorze Zachodnie - Dymin- miasto, denar, koniec XIV w, Aw: Lilia z dwiema kulkami powyżej, Rw: Gryf ?
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.25 g, patyna
Literatura: Dbg-P. 191a, Kop. 8451c (R3)

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 179

1)  26 zł
2)  24 zł