pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia
Rozpoczęcie: 13-02-2017 18:00
Zakończenie: 23-02-2017 20:30 ÷ 22:48
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, denar, ok. 1177-1201
Polska, denar, ok. 1177-1201
135208
III/III-

330 zł

szac. 200 zł

164 wyświetleń

4 zakończona
Polska, trojak, 1590
Polska, trojak, 1590
137110
mała głowa króla

330 zł

szac. 300 zł

580 wyświetleń

10 zakończona
Polska, Odznaka Pamiątkowa I Brygady Wojsk Polskich (Polskiej Siły Zbrojnej), 1921
137056
odznaka dwuczęściowa, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk

330 zł

szac. 150 zł

942 wyświetleń

10 zakończona
Polska, grosz, 1652
Polska, grosz, 1652
137191
litera I i herb Gozdawa pod Pogonią

320 zł

szac. 400 zł

273 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 20.000 złotych, 1989
Polska, 20.000 złotych, 1989
137021

320 zł

szac. 350 zł

142 wyświetleń

3 zakończona
Francja, ecu (6 liwrów), 1792 A
137236
z napisem FRANÇOIS na awersie
III-

320 zł

szac. 250 zł

459 wyświetleń

4 zakończona
Polska, Odznaka Pamiątkowa Frontu Pomorskiego, 1925
137044
odznaka jednoczęściowa, nakrętka sygnowana A. Nagalski

320 zł

szac. 250 zł

1060 wyświetleń

6 zakończona
Słowianie, naśladownictwo denara typu frankońskiego
136914

310 zł

szac. 150 zł

165 wyświetleń

2 zakończona
Polska, kwartnik ruski
Polska, kwartnik ruski
136398

310 zł

szac. 250 zł

221 wyświetleń

4 zakończona
Polska, ort, 1623
Polska, ort, 1623
137171
na awersie PRV M
II+/I-

310 zł

szac. 300 zł

278 wyświetleń

7 zakończona