Polska, Odznaka Pamiatkowa Dywizji Podlaskiej, 1919

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 22:42:20
137051
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Odznaka Pamiatkowa Dywizji Podlaskiej, 1919, odznaka jednoczęściowa, na stronie odwrotnej kontra, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak 58 x 44.5 mm
Literatura: Stela 14.1.13.a

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1672

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  300 zł
4)  210 zł
5)  140 zł
6)  110 zł
7)  60 zł