Niderlandy hiszpańskie, 1/2 patagona, 1657

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:25:00
202329
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, 1/2 patagona, 1657, Bruksela
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Delmonte 303

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 157

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  340 zł
5)  100 zł