Śląsk, 3 krajcary, 1608

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Śląsk, 3 krajcary, 1608

Śląsk, 3 krajcary, 1608

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 22:05:00
136389
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Adam Wacław 1594-1617, 3 krajcary, 1608, Cieszyn, skrócona data 608, bez obwódki na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, gięty
Literatura: F.u.S. 3001, E.-M. - nie notuje wariantu bez obwódki

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 343

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  200 zł