Rzym Kolonialny, brąz, 193-211

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 20:44:40
135877
Opis: Rzym Kolonialny - Lydia - Sala - Julia Domna do 211, brąz, 193-211, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, CΕΒΑCΤ IOVΛIA; Rw: Dionizos stojący ze skrzyżowanymi nogami w prawo, oparty na kolumnie, trzymający kiść winogron oraz puchar (kantharos), CΑΛΗΝΩΝ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.59 g, patyna, rzadki, ładny portret cesarzowej
Literatura: SNG Cop. 445, SNG München 460

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 208

1)  75 zł