Rzym Kolonialny, as, ok. 25 r. pne

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 20:43:40
135874
Opis: Rzym Kolonialny - Jonia - Efez - Oktawian August 27 pne - 14 ne, as, ok. 25 r. pne, Efez?, Aw: Głowa cesarza w prawo, po lewej słabo widoczne CAESAR; Rw: W wieńcu laurowym AVGVSTVS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 11.23 g, niewielkie wykruszenia, patyna
Literatura: RIC 486, RPC I 2235

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 322

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  130 zł
5)  120 zł