Rzym Kolonialny, brąz, 14-37 ne

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 09-02-2017 20:43:20
135870
Opis: Rzym Kolonialny - Frygia - Eumeneia - Tyberius 14-37 ne, brąz, 14-37 ne, Eumeneia, Aw: Głowa cesarza w prawo, [ΣΕΒΑΣ]ΤΟΣ; Rw: Zeus stojący w lewo, trzymający koszyk, ΚΛΕΩΝ ΑΓΑΠΗΤΟC ΕΥΜΕΝΕΩΝ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.72 g, patyna
Literatura: RPC I 509, SNG Aulock 3589

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 176

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  75 zł